7 Aralık 2011 Çarşamba

Ödüllü Mimlenmişim:))

Sevgili hobihuzur ve bahar006 beni mimlemiş, duble mimlendim yani:)))
Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.


Mimin konusu hakkımızdaki 7 gerçeği paylaşmak.
Aklıma ilk düşenleri paylaşayım;
1- Tipik bir yengeç burcu insanıyım hem de yükselenim dahil olmak üzere:) Yani her zaman zararım kendime:)
2- Çocukluğumdan beri korktuğum böcekler içinde örümceği tek geçerim, aslında bir de karafatma:) Ama böcekleri bile öldürmeye kıyamam. Yazın adada solucanları Aşkım'dan koruyacağım diye canım çıktı:)
3- Siyah rengi çok severim. Kıyafette, makyajda ve ojede de dahil:)
4- Uzun süredir hayalimiz olan son aylarda ise en büyük gerçeğimiz olan şehir değiştirme olayımız beklediğimizden daha sıkıntılı bir hal aldı.
5- Sigarayı bırakmayı çok istiyorum çünkü Fazıl sigaradan nefret ediyor ve bu yaşına dek bir kez dahi denememiş. Ama bir türlü beceremiyorum.
6- Saçlarımın kestirmeyi hiç sevmiyorum, kırıklarını bile 2-3 senede bir anca aldırıyorum:)
7- Bilerek ve isteyerek hiç manikür pedikür yaptırmadım, hiç törpü kullanmam. Tırnaklarımı tırnak makası ile istediğim şekilde keserim ve öyle de uzar:) Biri kırılınca törpülemektense hepsini aynı boyda keserim:)


Şimdi benim de mimlemem gerek ancak ben cevaplamak istemeyenler olabilir düşüncesiyle açık adres bildirmiyorum lütfen isteyenler benim tarafımdan mimlenmiş olsunlar:))


Herkese sevgilerimle.

10 yorum:

 1. ayy böceklerden bende çok korkuyorum en çokta örümcek ve hamamböceğinden :((((((((

  YanıtlaSil
 2. Sendemi böcüklerden korkuyorsun?
  Bende bende:((
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Kutluyorum okuyanım :)

  Yazdıklarınla seni daha iyi tanımış oldum, şehir demiştirmek zaten kendi içinde bir sıkıntı ama o sıkıntılar aşılacak tabi merak etmeyin..

  YanıtlaSil
 4. Böcekler bizden uzak olsun:)))
  İnşallah sevgili Aslı. Teşekkür ediyorum.

  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 5. Ben bildirmiştim ;-) Bakmak istersen,
  http://turkkadinlari.blogspot.com/2011/12/neydi-hayatmn-7-gercegi.html
  sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 6. tırnakların çok bakımlı duruyor hatta senin tırnakları bakımlı görünce kendi tırnağıma bakıp çok bakımsızlar demiştim ,böceklere gelince hamamböceği hariç hepsini severim ama gerçekten ,saçların çok güzel becede kestirme sevgiyle kal canım

  YanıtlaSil
 7. Okuyancım ne oldu şehir değiştirme işi, yani taşınırsanız nereye gideceksiniz? Umarım sıkıntılarınız hafifler bir an önce, çünkü epeydir bu dertten muzdaripsin. Sevgiler canım, Allah kolaylık versin...

  YanıtlaSil
 8. Ecehan@ Keyifle okuyacağım:)

  turkuazft@ Canım benim teşekkür ederim:)Saçlarımda kırıklar oluşsa da kestirmekten hiç hoşlanmıyorum:) Çok kibarsın canım arkadaşım.

  bahar006@ Ege taraflarını düşünüyoruz canım. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım.

  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 9. keske beni mimleseydin, bu mimi kimse bana paslamamis, üzüldüm :( aklinda bulunsun, ben mimi cok severim, birdahkine beni mimle :D cok sevinirim walla.

  YanıtlaSil
 10. Genelde mim konusunda çekimser davranıyorum belki cevaplamak istemeyenler olabilir düşüncesiyle. O yüzden isteyen herkes cevaplasın yazıyorum:) Ama bana ilk gelen mim de aklımdasın:)

  YanıtlaSil