18 Ekim 2011 Salı

Sedef'e Lodos Fırtınası Yaklaşırken

Dün adada lodos fırtınası çıktı. Hatta dernek motorumuz 2 saate yakın sefere çıkamadı.  
Fırtınadan önceki sessizlik fotoğrafları:)
Sevgiler.

14 yorum:

 1. Ben fırtınayı, gökgürültüsünü, ardı ardına çakan şimşekleri ve gök delinmiş gibi yağan sağanak yağmurları çok severim bilir misin, en büyük hayallerimden biri de fırtınada bir dağ başında mahsur kalmak:))Deli miyim neyim:)

  YanıtlaSil
 2. Muhteşem kareler bunlar. Fırtına öncesi sessizliği o kadar güzel yansıtmışsınız ki. Fotoğraflar canlanıverecek gibi.

  YanıtlaSil
 3. istanbulu hiç görmedim , sedef adsını da ,havası nasıldır lodosu nasıldır bilmem ama resimlerde harika görünüyor ,gökyüzü ve denizin renginin ahengine bayıldım resimler çok güzel anlatmış ,ellerinize sağlık
  kocaman sevgiler

  YanıtlaSil
 4. bahar006@ :))) Biraz çılgınsın diyelim biz buna:) Açıkcası yağmuru severim ama gök gürültüsünden ve şimşeklerden korkarım biraz:)

  Gülsüm Güven Tuncer@ Eşim adına da çok teşekkür ederim Gülsüm Hanım. Beğeniniz bizi mutlu etti.

  turkuazft@ Fotoğraflarla bu duyguları hissetmene çok sevindim. Teşekkür ederim arkadaşım.

  Herkese sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 5. Bahar006 nın yorumuna bittim. Dağda mahsur kalmak.. Allah korusun..Delilik değil de macera sever olmak. Gençliğimi hatırlattı bana.

  YanıtlaSil
 6. İşte tamda bu havada orada olmak isterdim, gerçekten sahil bölgelerini özellikle kış mevsiminde görmeyi çok istiyorum. Geçen akşam sahile gitme nedenimde buydu biraz :) sevdim ben bu fotoları :)

  YanıtlaSil
 7. manzara müthiş tabiki müthişlik duygusunu veren objektife bakan göz!
  fırtınalı yada yağmurlu havalarda eşofmanlarımı giyip kitap okumalıyım.yanında kahvem...hele dizlerinde aşkım gibi bir dost olursa değmeyin keyfime:)

  YanıtlaSil
 8. Gülsüm Güven Tuncer@ :)))

  Sevgili Aslı@ Bu mevsimde ağaçların şiddetli rüzgarın hızıyla çıkardığı hışırtılar, yağmurun doğada yarattığı müthiş değişim ve gökyüzündeki ışık oyunlarıyla, denizin köpüklü dalgaları hem gözlenmesi çok keyifli hem de arada ürkütücü:) Beğenmene çok sevindim. Fazıl da hep karda adaya gelmek ister. Ağaçları, yerleri bembeyaz ve ayak basılmamış haliyle görmek ister. Ama henüz nasip olmadı:)

  alanay@ Çok teşekkür ederim canım. Yorumlarınızı Fazıl'a okuduğumda çok mutlu oluyor. Fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve beğenildiği zaman duyulan haz tanımlanamaz. Haklısın kahvem, kitaplarım, Aşkım hep yanımda. Bir de internetim:)))

  Fazıl adına da hepinize güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 9. ama fotoğraflar o kadar müthiş ki, varsın lodos olsun diyesim var.

  YanıtlaSil
 10. :) Teşekkür ederiz.
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 11. Lodosa,rüzgara,şimşek ve diğer gökyüzü gösterilerine her zaman hayran oldum,doğa pozdan poza girmiş...sizler de yakalamışsınız bu pozları...ellerinize sağlık!
  Bakması da çok keyifli:)

  YanıtlaSil
 12. Keyif almana mutlu oldum. Teşekkürler canım. Fazıl o gün fotoğraf çekmek için atlaya zıplaya kayaların üzerinden bir o yana bir bu yana geçmiş. Eve bir geldi pantolonunun paçaları sırılsıklamdı:)
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 13. fotoğraflar inanılmaz güzel bende çok ama çok severim yağmur, şimşek... Çokta güzel fotoğraflamışsınız...
  Ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 14. Beğenmene çok sevindim. Teşekkür ederim.
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil