22 Ekim 2017 Pazar

Flormar Tester Ürünü Satın Almışım!

Dün akşam Oasis Flormar'dan minik bir alışveriş yaptım. Sağ olsun ilgilenen görevli 60 TL üzerine hediyeleri olduğunu söyleyince ben de alışverişimi belirtilen tutara tamamlamaya çalıştım. Hatta bu sayede çok kullandığım ve sevdiğim tene ışıltı veren losyondan da indirimli almış oldum. O tarz ışıltılı kremlerden ilk Nivea'da bulup kullanmıştım yıllar önce. Geçen sene Waikiki'de bulmuştum. Bu sene de Flormar'ı deneyeceğim. 
Neyse güzel ürünler aldım, mutlu mutlu evime döndüm. Bu sabah blog için fotoğraflarını çekerken ürünleri de incelerken rimelin ambalajsız olduğunu fark ettim. Ve asıl sürpriz fırçasını çıkardığımda içinin kuruluğuyla karşıladı beni. Sanırım tester ürün verildi o dalgınlıkla. Oasis evime çok yakın olmadığı için değişim yapmaya bu aralar gidemeyeceğim. Anlayacağınız ürün çöp!
Konuyla ilgili gelişme:) Instagram üzerinden Flormar yetkilisi mesaj yazmış. Fişle birlikte ürünü değiştirebileceğimi söylemişler. 
Oasis evime pek yakın olmadığı için önümüzdeki günlerde gidip değiştirme durumum yok ama ilgilendikleri için memnun oldum.

Öndeki iki ürün hediye olanlar...


Sevgiler ^-^


1 yorum:

  1. aldığınız mağazadan değiştirmeniz gerekiyor mu başka mağaza da olur sanırım :-))

    YanıtlaSil