14 Ekim 2015 Çarşamba

Koliden Kitaplığa:)

Uzuuun zamandır kolilerde duran kitaplar sonunda gün ışığına çıktı:) Bir kısmı Fazıl'ın kitaplığına, bir kısmı benim kitaplıklarıma yerleşti. Az bir kısmı da tekrar koliyle beklemeye koyuldu, kendi zamanını:)

Aslında takaslık kitaplarım da epey çoğaldı. Blogumdaki takaslık listemi -burada- güncellemeyeli 2,5 sene olmuş yahu! İlk fırsatta ona da el atsam iyi olacak.

POE Tiyatro oyunları ve 'Konuşan Kaftan'Sağlık için...Kitaplığımın Atatürk rafına yerleştiler...Ciltli kitaplar pek bir güzel görünüyor...
Pek okuduğum tarzda kitaplar değil ama her kitaba ve her tarza şans tanımak lazım... Aradığımızı hangi kitabın hangi satırında bulacağımızı bilemeyiz:)Özellikle Nazım Hikmet Sağ üst Fazıl'ın okul kitabı. Üstünde ismiyle tescilli:)))Soldaki kitap 2000 yılında basılmış. Bodrum ve beldelerinin özellikle Turgutreis'in 15 sene önceki halinin fotoğraflarını görmek pek hoşumuza gitti:)Pamuk ile ilgili kitap benim için hazine değerinde. Nedendir bilmem pamuk tarlalarını görünce çok etkilenirim. Ve pamuk yetiştiriciliğinin inceliklerini merak ederim.Kapakları nasıl da güzel...Yine Fazıl'ın kitapları...♥♥♥Kitap fotoğrafı çalışmam:)))Bu üç kitap sahaftan...Okuyalım güzelleşelim:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder