3 Nisan 2013 Çarşamba

Takaslık Kitaplarım * Güncellenmiş Haliyle...

Takas yapmak isteyenler kappadukka@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler.
Okumak istediğim kitapları da burada paylaşmıştım. Elinizde bu kitaplardan varsa da süper olur:))))


* Yalancı Tanıklar Kahvesi- Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Cahillikler Kitabı- Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Boyalı Kuş- Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Bir Nefes İstanbul - Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Ben, Hiçbir Şey - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


* Bahçe - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


* Adadaki Ev - İki adet aldım, biri takasta:) Paylaşımım burada.* Zamanı Anlamak - Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Ladesçi - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


* Kimse - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


* Küfkedisi - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


* Bir Odadan Bir Odaya - Kitapla ilgili paylaşımım burada.İnsan Ruhunu Haritası - Kitapla ilgili paylaşımım burada.Katina'nın Elinde Makası - Kitapla ilgili paylaşımım burada.


Kitapla ilgili paylaşımım burada.


Kitapla ilgili paylaşımım burada.


Bir Dinozorun Gezileri-- Tatlı Bela takasta- Kitabı sadece 38. sayfasına kadar okudum. Kitapla ilgili paylaşımım burada. -TAKAS EDİLDİ-


Kırık Kalpler Tamircisi- Kitapla ilgili paylaşımım burada. -TAKAS EDİLDİ-* Babam Öldüğünde Ağlamadım - Kitapla ilgili paylaşımım burada. -TAKAS EDİLDİ-* Piraye - Kitapla ilgili paylaşımım burada.-TAKAS EDİLDİ-* Evsiz- Kitapla ilgili paylaşımım burada.* Pesimisyon-* Tarihimizle Yüzleşmek-* Varolmak-Gelişmek-Uzlaşmak * Bebeğinizi Beklerken Sizi Ne Bekler-* Ana-Baba ve Çocuk-* Kimliğimi Unuttum-* Bir Tatlı Huzur- TAKAS EDİLDİ-*Ölmeden Önce Ölünüz- Kitapla ilgili paylaşımım burada.

* Şiir kitapları - İsimlerini ve kapak tasarımlarını beğenip almıştım. (ilk iki fotoğraftakileri)
Yalnızlığın Öte Yakası - Sonbahar Yaprağı - TAKAS EDİLDİ-* Sadece Aptallar 8 Saat Uyur - * Kahve Molası - Yazın almıştım, hatırlarsınız:) -TAKAS EDİLDİ-* Yansıma- Kitapla ilgili paylaşımım burada-TAKAS EDİLDİ-* Saç Dökülmesi-* Ödünç Yaşamlar- Kitapla ilgili paylaşımım burada.Sahaf tadında olan kitaplar...

* İçimizde Bir Yer - Eskilerden okuduğum bir kitap...* Gül Hırsızı - Eski bir kitap...* Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi - Ben okudum, siz de okuyun, unutmayın:)* Sudaki İz- Eskilerden, sahaf tadında:)* Bunlar ise eniştemin verdiği kitaplar, sahaf tadında:)En sahaflık olan:)* Sistemim-


* Ve daha önce buradaki paylaşımımda açıkladığım korsan kitaplar var: Maeve Binchy'ler hariç diğerleri duruyor. Sizinde elinize hasbelkader geçmiş, okuduğunuz ama atmaya da kıyamadığınız korsanlar varsa eşleştirebiliriz:)))

* Ferrarisini Satan Bilge-* Afrikalı Leo-* Mor-* Eteğimdeki Taşlar-* A.Ş.K Neyin Kısaltması?-* Bazı Şiirler Bazı Şarkılar-* Da Vinci Şifresi-* Hayatın Ta Kendisi Lokantası-* Günaydın Gece-* Batman'da Kadınlar Ölüyor-* Öteki Yüzüm Gri-Keyifli okumalarınız olsun, daima...

5 yorum:

 1. Kitaplar çok iyi bende bir liste edeyim güncelle yeyim belki güzel.olur takas ederiz belki ayrıca bloğun çok güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok iyi olur. Listeni hazırladığında umarım takas yapma imkanımız olur.
   Beğenin için de çok teşekkür ederim.

   Sil
  2. kitaplarının içinde okumayı gözüme kestirdiğim bir kaç kitap var, özellikle aradığın ya da şu ara okumak istediğin bir kitap var mı? elimde varsa istediğin kitapla takas edebiliriz.

   Sil
  3. Okumak istediğim kitapların burada bir listesi var:
   http://moonlightcat13.blogspot.com/2012/12/almak-istedigim-kitaplar.html
   Takas etmeyi düşündüğün kitapların bir listesi varsa oradan ben de bakabilirim.
   kappadukka@hotmail.com mail adresime mail de atabilirsin.

   Sil
 2. Tekrar merhabalar,
  En son takasımızdan bu yana uzun zaman geçti, tekrar listenizi incelerken güncelleme yaptığınızı fark ettim.
  Ben de listeme 3-4 yeni kitap ancak ekleyebildim. Şayet ilginizi çeken bir kitap olursa Anayurt oteline talibim:)
  Sevgiler...

  http://bosdefter.blogspot.com/2013/03/takaslk-kitaplarm.html

  YanıtlaSil