31 Ağustos 2014 Pazar

Kitaplığımdaki En İyi 10 Kitap Kapağı

Çoook uzun zaman sonra mimlendim:) Özlemişim aslında.
Sevgili arkadaşım, canım Mehtapçığım büyük bir zevkle cevaplamaya başlıyorum 
Kitaplığımdaki tüm kitapların kapaklarını incelemek oldukça zaman alacağından biraz işin kolayına kaçtığımı itiraf edebilirim:) Blogumdaki kitap paylaşımlarımın arasından 10 kapak seçtim. Gerçi seçmek o kadar zor ki... 
Bana kalsa tüm hakkımı kedili kitap kapaklarından yana kullanacaktım ^-^ Mırk mırkkk:))) Ama onu kedili kitaplarım paylaşımıma saklayıp kendimec minumum kedi kapaklı kitap seçtim:)

Sıralamasız bir halde gelişigüzel paylaşıyorum:

POE okumaya doyamadığım nadir yazarlardan. 
Fakat ne enteresandır okuduğum Poe kitaplarının hiçbirini henüz blogumda paylaşmamışım. Kimi notlarım ajandalarda pc ortamına atılmayı beklediğinden okuyup da paylaşamadığım çok kitap birikti.
POE paylaşımıma göz atmak isterseniz buraya lütfen...Kapağına vurulup aldığım Firmin 
Tom eşliğinde, solda da Jerry:)Külkedisi'nin pozu ile:)
Kitapla ilgili paylaşımlarım burada, şurada ve orada ^-^Bu kitap kapağı baktıkça beni çok çok ama çook mutlu ediyor ♥♥♥Mırk mırkkk:)
Kitapla ilgili paylaşımı burada.Müzik ruhun gıdasıdır:)
Kitapla ilgili paylaşımım burada.
Hatta 'Sınırın Güneyinde-Güneşin Batısında' ise şurada:)Bu kitabın kitaplığıma katılması bayağı coşkulu olmuştu. Okumak isterseniz burada paylaşmıştım:)Tek fotoğrafta iki kapak:) Aslında Kalküta'yı listeye aldım ama kedicik de pek mırkk mırkkk:)
Kalküta'nın yazarının röportajını okumak isteyenler buraya lütfen...Bu kitapla çok nostaljik bir ilişkimiz var:) Ben henüz bir çocukken ablama ait ders kitabını hayallere dalarak incelerdim ve resimlerine bakmayı çok severdim. Sonra bir baktım Fazıl'ın okul kitapları arasında eski bir dost duruyor:))Konumuz kapak ama bir istisna bu kitap için:)
İçinin güzelliğine çocuk gözüyle bayılıyordum Kitapla ilgili paylaşımımı okumak isterseniz burada. Çok keyifli bir mim konusu. Yapmak isteyen herkes davetlimdir. Link bırakırsanız büyük bir keyifle de blogunuza misafir olur kitap kapaklarınıza bakarım:)
Sevgiyle kalın, daima...

3 yorum:

  1. bunu çok beğendim ben de yapıcm en kısa zamanda:)

    YanıtlaSil
  2. Poe aşkımız ortak zaten , kapaklar çok şeker, İmkansızın Şarkısı 'na dün başladım :) Teşekkürler cevapladığın için , sevgiler.

    YanıtlaSil
  3. Kedicikli kapak tasarımları çok hoşuma gitti.

    YanıtlaSil